Coś więcej niż wolontariat

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

Antoine de Saint-Exupéry

Wolontariat w Hospicjum Pomorze Dzieciom

Naszym głównym celem jest pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. W tych trudnych, a zarazem pięknych momentach potrzebujemy również wsparcia wolontariuszy.
Wolontariat to wspaniały czas, to bycie dla innych, to obecność w ciszy, to dawanie innym uśmiechu, to dzielenie się swoimi zainteresowaniami, to niesienie życzliwości.

Wpłać jednorazowy datek na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Każda przekazana darowizna pomoże nam zapewnić specjalistyczną pomoc medyczną podopiecznym hospicjum.

Pomóż jednorazowo

Wybierz jedną z kwot wpłaty
lub wpisz

Czym możesz zajmować się w ramach wolontariatu?

Wolontariat może mieć różne formy działalności. Każdy potrafi odnaleźć tu swoje miejsce. Szukamy ludzi o różnych umiejętnościach. Pięknych Aniołów, którzy będą czuwać, prowadzić, otaczać opieką, pomagać, dzielić się radością, kolorować świat, inspirować…
 

Swój potencjał możesz wykorzystać na wiele sposobów, m.in. pomoc w pracach biurowych,w przygotowaniu i realizacji projektów charytatywnych, w organizacji wydarzeń i akcji charytatywnych, kwestowaniu, tworzeniu rękodzieła i prac plastycznych, itd. A może masz inny pomysł, którym chciał(a)byś się podzielić?
 

W każdym potrafimy odkryć coś wyjątkowego. Każdy wolontariusz wzbogaca nasze hospicjum o nowe doświadczenia i perspektywy. Zostawia trwały ślad.

Wolontariat w hospicjum to:

 

  • niezwykła przygoda
  • rozwijanie skrzydeł
  • niesamowite spotkania
  • odkrywanie pasji
  • spełnianie marzeń
  • patrzenie wysoko w górę
  • odnajdywanie piękna
  • radość z małych rzeczy

Jak zostać wolontariuszem?

Szukasz swojego miejsca? Chcesz, aby Twoje zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i wolny czas zostały wykorzystane dla dobra innych?
Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem w hospicjum, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą, aby Cię lepiej poznać. Będzie nam bardzo miło rozpocząć z Tobą współpracę! 

Kontakt:
hospicjum@pomorzedzieciom.pl